Fundacja Napo

Przegląd portfolio!

Agencja Napo Images i goście zapraszają na przegląd portfolio, który odbędzie się podczas Fotowestiwalu w Lodzi (15 czerwca 2013r.).

To przede wszystkim wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy zajmują się fotografią dokumentalną i reportażem i chcą swoje prace skonsultować ze specjalistami w tej dziedzinie.

Przegląd portfolio to trwająca jeden dzień seria indywidualnych i bezpośrednich spotkań fotografów z ekspertami. Skierowany jest zarówno do doświadczonych twórców, jak i tych, którzy znajdują się na początku swojej artystycznej kariery. Do udziału mogą zgłaszać się fotografowie, którzy na swym koncie mają ukończony co najmniej jeden projekt. Mają oni szanse zaprezentować swoje prace i otrzymać profesjonalne wskazówki od doświadczonych ekspertów.

W tym roku recenzentami prac będą fotografowie z agencji Napo Images:
Filip Ćwik, Adam Lach, Maciej Jeziorek, Piotr Małecki, Ewa Meissner
oraz specjalnie zaproszeni goście:
Maciek Nabrdalik (VII), Wojciech Grzędziński, Mariusz Forecki, Tomasz Wiech, Grzegorz Kosmala.

Do pobrania biografie recenzentów: http://www.fotofestiwal.com/2013/wp-content/uploads/2013/05/bio_recenzenci_przeglad_portfolio_fotofestiwal2013.pdf

Tegoroczny przegląd portfolio to szansa na konsultację już rozpoczętych projektów dokumentalnych i reporterskich. Jednocześnie to okazja czerpania z doświadczeń fotografów, którzy realizują i publikują długoterminowe projekty fotograficzne, są laureatami najważniejszych nagród fotograficznych, a także wystawiają swoje prace w galeriach w Polsce i na świecie.

Przegląd portfolio odbędzie się 15 czerwca, a na zgłoszenia czekamy do 1 czerwca.

Do przeglądu portfolio zakwalifikują się osoby wybrane na podstawie nadesłanego portfolio. Lista osób zakwalifikowanych zostanie opublikowana na stronie http://www.fotofestiwal.com najpóźniej 11 czerwca 2013 r. Opłata za udział w przeglądzie portfolio to 100 zł.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W PRZEGLĄDZIE PORTFOLIO:
– prześlij wypełniony formularz na adres mailowy przegladportfolio@napoimages.com
– prześlij 10 swoich zdjęć (JPG) oraz krótki opis projektu na ftp.napoimages.com
login: napo_ftp
pass: WRZutka1 (max. 5 MB)
– lub prześlij link do swojego fotokasta/multimediów oraz krótki opis projektu na adres przegladportfolio@napoimages.com

Szczegółowe warunki udziału w przeglądzie portfolio znajdują się w formularzu zgłoszeniowym:

http://napoimages.com/formularz_przeglad_portfolio_fotofestiwal2013.doc


Więcej informacji: przegladportfolio@napoimages.com

B3FU6179a

Informacja

This entry was posted on 15 Maj, 2013 by in Aktualności, Warsztaty, Wydarzenia.
%d blogerów lubi to: